Alışveriş Sepetim

OLİMP AMİNO 5500 400 KAPSÜL

OLİMP AMİNO 5500 400 KAPSÜL
OLİMP AMİNO 5500 400 KAPSÜL
  • Ödül Puanı: 4
  • Ürün Kodu: HRC0325
14475 görüntülenme
1.400,00TL
Vergiler Hariç: 1.386,14TL
Satın almak için gerekli puan: 2300

Mevcut Seçenekler:

OLİMP AMİNO 5500 MG 400 KAPSÜL

Bu ürün peptid ve serbest formda amino asit kompleksi içermektedir. Ürün etkinliğini artırmak için ekstra BCAA, Taurine ve B6 Vitamini ile zenginleştirilmiştir.

Vücudumuz diğer tüm canlılar gibi hücrelerden oluşur. İnsan vücudunu oluşturan hücrelerin temel taşları proteinlerdir. Proteinlerin insan vücudu için önemi ortadadır. Hücre sitoplazmasında çözünmüş halde bulunan proteinler; büyümemizi, gelişmemizi, yaralarımızın iyileşmesini, kasların oluşmasını, bazı gıdaların sindirimini, hastalıklara karşı korunmamızı, zekamızın gelişmesini ve bizim için hayati önem taşıyan vücudumuzdaki azot dengesini sağlar.

Vücudumuz için bu kadar önemli olan proteinlerin yapı taşları amino asitlerdir.

Vücudumuza giren proteinler parçalanarak amino asitlere dönüşür ve kolayca kanımıza karışır. Vücudumuzun %20’si amino asitlerden oluşur. Özellikle kas dokusunun oluşmasında ve gelişmesinde çok etkili olan amino asitler, günümüzde sporcuların vazgeçilmez takviyesi olarak popülerliğini korumaktadır.

Olimp Amino 5500, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu amino asitleri hızlıca temin etmenize yardımcı olur.

Her porsiyonda 5500 MG amino asit içermektedir. İçeriğindeki ekstra B6 vitamini ve Taurine amino asit emilimini destekler, etkinliğini artırır.

OLİMP AMİNO 5500MG 400 KAPSÜL Özellikleri:

- Her serviste 5.425 MG amino asit içermektedir.

- Her serviste 0.7 MG Vitamin B6 içermektedir.

- Her serviste 1.860 MG BCAA içermektedir.

- Her serviste 154 MG Taurine içermektedir.
67+ servis

BAŞLANGIÇ SEVİYE
Sabah 1 servis(6 kapsül) ürünü bol su ile tüketebilirsiniz.

ORTA SEVİYE
Sabah 1 servis(6 kapsül) ürünü bol su ile tüketebilirsiniz.
Antrenmandan sonra 1 servis(6 kapsül) ürünü bol su ile tüketebilirsiniz.
        

İLERİ SEVİYE
Sabah 1 servis(6 kapsül) ürünü bol su ile tüketebilirsiniz.
Antrenmandan sonra 1 servis(6 kapsül) ürünü bol su ile tüketebilirsiniz.


#heracleshareketinyanında

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Heraclessupplement.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişler siparişinin sırasına göre hazırlanır. Siparişler 1 ila 2 iş günü arasında hazırlanarak anlaşmalı kargo firmamız "Yurtiçi Kargo MNG Kargo & Sürat Kargo" ile teslim edilir.

Bu günlerde yaşamış olduğumuz salgın sebebiyle tüm dünayada ve Türkiye'de artan online satışlar ve kargo şirketlerinin her dağıtım noktasında ambalajları dezenfetke etmesinden kaynaklı zaman zaman gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin kargoya verilmesine müteakip Kargo tarafından tarafınıza SMS yoluyla gönderilen takip numarası ile kargonuzu takip edebilir aynı zamanda web sitesi üzerinden üyelik açarak yaptığınız alışverişlerde 'Hesabım' menüsünden  sipariş ve kargo detaylarınıza ulaşabilirsiniz.