Alışveriş Sepetim

BİG JOY BETA ALANİNE POWDER 300 GR

BİG JOY BETA ALANİNE POWDER 300 GR
BİG JOY BETA ALANİNE POWDER 300 GR
  • Ödül Puanı: 2
  • Ürün Kodu: HRC0018
15550 görüntülenme
430,00TL
Vergiler Hariç: 358,33TL
Satın almak için gerekli puan: 900

Mevcut Seçenekler:

BİG JOY BETAALA POWDER 300 GR

Beta-Alanine, esansiyel olmayan bir amino asittir. Çoğu Amino Asitlerin aksine Beta-Alanine amino asit, protein sentezi için vücut tarafından kullanılmaz. Bunun yerine Beta-Alanine L-Histidine ile birlikte, CarnoSyn üretir. Bu, daha sonra iskelet kaslarınızda saklanır.

CarnoSyn, egzersiz sırasında kaslarınızda laktik asit birikimini azaltır ve daha iyi atletik performansa sahip olmanızı sağlar. Kaslarda L-Histidine düzeyleri normal olarak yüksek ve Beta-Alanine seviyeleri düşüktür, bu da CarnoSyn üretimini sınırlar.

Beta-Alanine takviyesi kullanımı'nın kaslardaki CarnoSyn seviyelerini [% 80] oranında arttırdığı gösterilmiştir. CarnoSyn egzersiz sırasında hareket mekanizması aşağıdaki gibidir: Glikoz bölünür; Glikoliz, yüksek yoğunluklu egzersiz sırasında ana yakıt kaynağı olan glikozun parçalanmasıdır. Laktat üretilir; Egzersiz yaparken, kaslarınız glikozu Laktik Asit'e indirger. Bu, hidrojen iyonları [H+] üreten laktat haline dönüştürülür. Kaslar daha asidik hale gelir; Hidrojen iyonları, kaslarınızdaki pH seviyesini azaltır ve daha asidik hale getirir. Yorgunluk başlar; Kasların daha asidik olması glikoz yıkımını engeller ve kasların kasılma düzeyini azaltır. Bu durum yorgunluğa neden olur.

CarnoSyn tampon oluşturur; CarnoSyn, yüksek yoğunluktaki egzersiz sırasında kaslarda asitliği azaltarak, aside karşı bir tampon görevi görür. Beta-Alanine nöromasküler yorgunluk hissini azaltır ve taktiksel düşünme performansına katkı sağlar.

BİG JOY Markası , GALATASARAY SK Resmi Sporcu Gıdaları Sponsorudur.

BİG JOY BETAALA POWDER 300 GR Özellikleri:

- Her serviste 3.000 MG Beta Alanine içermektedir.

- 100+ servis

 

BAŞLANGIÇ SEVİYE
Antrenmandan 30 dakika önce 1 Ölçek(3 GR) tüketebilirsiniz.

ORTA SEVİYE
Antrenmandan 30 dakika önce 1 Ölçek(3 GR) tüketebilirsiniz.
Antrenmandan sonra 1 Ölçek(3 GR) tüketebilirsiniz.

İLERİ SEVİYE
Antrenmandan 30 dakika önce 1 Ölçek(3 GR) tüketebilirsiniz.
Antrenmandan sonra 1 Ölçek(3 GR) tüketebilirsiniz.


#heracleshareketinyanında

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Heraclessupplement.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişler siparişinin sırasına göre hazırlanır. Siparişler 1 ila 2 iş günü arasında hazırlanarak anlaşmalı kargo firmamız "Yurtiçi Kargo MNG Kargo & Sürat Kargo" ile teslim edilir.

Bu günlerde yaşamış olduğumuz salgın sebebiyle tüm dünayada ve Türkiye'de artan online satışlar ve kargo şirketlerinin her dağıtım noktasında ambalajları dezenfetke etmesinden kaynaklı zaman zaman gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin kargoya verilmesine müteakip Kargo tarafından tarafınıza SMS yoluyla gönderilen takip numarası ile kargonuzu takip edebilir aynı zamanda web sitesi üzerinden üyelik açarak yaptığınız alışverişlerde 'Hesabım' menüsünden  sipariş ve kargo detaylarınıza ulaşabilirsiniz.

Etiketler: big , joy , beta , alanine , powder , 300 , güç , performans sports